Holnap indul a hétfői ELTE futsal bajnokság

Újabb sportolási lehetőség egyetemi csapatok számára. Tíz résztvevő egyetemista alakulat számára holnap indul a megmérettetés.

 
                   

1. forduló 2011-12-12

Anonymus

 – 

Öko-Zakó

18:30

Mikka-makka

 – 

Reneszánsz Zrt.

19:15

Juli-Anus Barát

 – 

Rozsdás Ízület

20:00

FC Fehérvár

 – 

Új-Babylon

20:45

Embriók

 – 

Zsuga Bonito

21:30

 

2. forduló 2012-01-09

Reneszánsz Zrt.

 – 

Rozsdás Ízület

18:30

Embriók

 – 

Öko-Zakó

19:15

Juli-Anus Barát

 – 

Zsuga Bonito

20:00

Mikka-makka

 – 

Új-Babylon

20:45

FC Fehérvár

 – 

Anonymus

21:30

 

 

 

 

3. forduló 2012-01-16

Juli-Anus Barát

 – 

Embriók

18:30

Reneszánsz Zrt.

 – 

Zsuga Bonito

19:15

FC Fehérvár

 – 

Öko-Zakó

20:00

Mikka-makka

 – 

Anonymus

20:45

Rozsdás Ízület

 – 

Új-Babylon

21:30

 

4. forduló 2012-01-23

Mikka-makka

 – 

FC Fehérvár

18:30

Reneszánsz Zrt.

 – 

Embriók

19:15

Rozsdás Ízület

 – 

Anonymus

20:00

Juli-Anus Barát

 – 

Öko-Zakó

20:45

Új-Babylon

 – 

Zsuga Bonito

21:30

 

 

 

 

5. forduló 2012-01-30

Reneszánsz Zrt.

 – 

Juli-Anus Barát

18:30

Rozsdás Ízület

 – 

FC Fehérvár

19:15

Új-Babylon

 – 

Embriók

20:00

Zsuga Bonito

 – 

Anonymus

20:45

Mikka-makka

 – 

Öko-Zakó

21:30

 

6. forduló 2012-02-06

Rozsdás Ízület

 – 

Mikka-makka

18:30

Reneszánsz Zrt.

 – 

Öko-Zakó

19:15

Zsuga Bonito

 – 

FC Fehérvár

20:00

Új-Babylon

 – 

Juli-Anus Barát

20:45

Anonymus

 – 

Embriók

21:30

 

 

 

 

7. forduló 2012-02-13

Új-Babylon

 – 

Reneszánsz Zrt.

18:30

Zsuga Bonito

 – 

Mikka-makka

19:15

Rozsdás Ízület

 – 

Öko-Zakó

20:00

Anonymus

 – 

Juli-Anus Barát

20:45

Embriók

 – 

FC Fehérvár

21:30

 

8. forduló 2012-02-20

Zsuga Bonito

 – 

Rozsdás Ízület

18:30

Anonymus

 – 

Reneszánsz Zrt.

19:15

Új-Babylon

 – 

Öko-Zakó

20:00

Embriók

 – 

Mikka-makka

20:45

FC Fehérvár

 – 

Juli-Anus Barát

21:30

 

 

 

 

9. forduló 2012-02-27

FC Fehérvár

 – 

Reneszánsz Zrt.

18:30

Anonymus

 – 

Új-Babylon

19:15

Embriók

 – 

Rozsdás Ízület

20:00

Zsuga Bonito

 – 

Öko-Zakó

20:45

Juli-Anus Barát

 – 

Mikka-makka

21:30