Sorsoltak az ELTE-BEAC szerdai bajnokságában

Induló csapatok:
B-liga: BKV Hátra, Májmedence 2.,
MILF FC 1899, Egyetértés DSK, Marek FC, Foci.hu Hamza Rostock, Armada, Lamantinok, Domino Kijev Statikus Gumirugó.

 

Szerda (1-es pálya)

 

Szerda (2-es pálya)

2011.12.07

1. forduló

2011.12.07

1. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

BKV Hátra

Májmedence 2.

17.45 – 18.30

ECFC

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

MILF FC

1899

18.30 – 19.15

FC Sördögök

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Egyetértés DSK

Marek FC

19.15 – 20.00

Atom Anti

Mole-Kula

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Foci.hu

Hamza Rostock

20.00 – 20.45

SzociFoci

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

Armada

Lamantinok

20.45 – 21.30

Vakablak

Móricz Öregfiúk

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Domino Kijev

Statikus Gumirugó

21.30 -22.15

Retekegér

Squadra Azzura

 

 

 

 

 

 

2011.12.14

2.forduló

2011.12.14

2.forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

1899

Foci.hu

17.45 – 18.30

Totális Támadás

SzociFoci

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Domino Kijev

Egyetértés DSK

18.30 – 19.15

Squadra Azzura

FC Sördögök

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Lamantinok

BKV Hátra

19.15 – 20.00

Móricz Öregfiúk

Retekegér

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Marek FC

Armada

20.00 – 20.45

Mole-Kula

Vakablak

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

Májmedence 2.

MILF FC

20.45 – 21.30

ECFC

Atom Anti

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Hamza Rostock

Statikus Gumirugók

21.30 -22.15

Andalúzia FC

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

2012.01.04

3. forduló

2012.01.04

3. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Egyetértés DSK

Statikus Gumirugók

17.45 – 18.30

SzociFoci

Squadra Azzura

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Lamantinok

MILF FC

18.30 – 19.15

Móricz Öregfiúk

FC Sördögök

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Hamza Rostock

1899

19.15 – 20.00

Andalúzia FC

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

BKV Hátra

Marek FC

20.00 – 20.45

Retekegér

Mole-Kula

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

Armada

Domino Kijev

20.45 – 21.30

Vakablak

ECFC

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Foci.hu

Májmedence 2.

21.30 -22.15

Atom Anti

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

2012.01.11

4. forduló

2012.01.11

4. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Domino Kijev

BKV Hátra

17.45 – 18.30

ECFC

Retekegér

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Marek FC

MILF FC

18.30 – 19.15

Mole-Kula

FC Sördögök

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Foci.hu

Lamantinok

19.15 – 20.00

SzociFoci

Móricz Öregfiúk

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Egyetértés DSK

Hamza Rostock

20.00 – 20.45

Atom Anti

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

Májmedence 2.

1899

20.45 – 21.30

Squadra Azzura

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Statikus Gumirugó

Armada

21.30 -22.15

Lövés FC

Vakablak

 

 

 

 

 

 

2012.01.18

5. forduló

2012.01.19

5. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Lamantinok

1899

17.45 – 18.30

Móricz Öregfiúk

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Foci.hu

Marek FC

18.30 – 19.15

SzociFoci

Mole-Kula

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Májmedence 2.

Hamza Rostock

19.15 – 20.00

Vakablak

Atom Anti

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Armada

Egyetértés DSK

20.00 – 20.45

Squadra Azzura

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

MILF FC

Domino Kijev

20.45 – 21.30

FC Sördögök

ECFC

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

BKV Hátra

Statikus Gumirugók

21.30 -22.15

Retekegér

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

2012.01.25

6. forduló

2012.01.25

6. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

MILF FC

Statikus Gumirugók

17.45 – 18.30

FC Sördögök

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Domino Kijev

Foci.hu

18.30 – 19.15

Retekegér

Atom Anti

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Marek FC

1899

19.15 – 20.00

Mole-Kula

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Armada

Hamza Rostock

20.00 – 20.45

Vakablak

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

BKV Hátra

Egyetértés DSK

20.45 – 21.30

ECFC

SzociFoci

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Lamantinok

Májmedence 2.

21.30 -22.15

Móricz Öregfiúk

Squadra Azzura

 

 

 

 

 

 

2012.02.01

7. forduló

2012.02.01

7. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Marek FC

Májmedence 2.

17.45 – 18.30

Mole-Kula

Squadra Azzura

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Foci.hu

Statikus Gumirugók

18.30 – 19.15

FC Sördögök

Atom Anti

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

MILF FC

Egyetértés DSK

19.15 – 20.00

Retekegér

Vakablak

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Lamantinok

Hamza Rostock

20.00 – 20.45

Móricz Öregfiúk

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

BKV Hátra

Armada

20.45 – 21.30

Szoci Foci

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Domino Kijev

1899

21.30 -22.15

ECFC

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

2012.02.08

8. forduló

2012.02.08

8. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

1899

Statikus Gumirugók

17.45 – 18.30

Mole-Kula

Móricz Öregfiúk

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Domino Kijev

Májmedence 2.

18.30 – 19.15

ECFC

Squadra Azzura

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Egyetértés DSK

Foci.hu

19.15 – 20.00

Atom Anti

SzociFoci

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Armada

MILF FC

20.00 – 20.45

Vakablak

FC Sördögök

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

BKV Hátra

Hamza Rostock

20.45 – 21.30

Retekegér

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Marek FC

Lamantinok

21.30 -22.15

Totális Támadás

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

2012.02.15

9. forduló

2012.02.15

9. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Lamantinok

Domino Kijev

17.45 – 18.30

Móricz Öregfiúk

ECFC

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

MILF FC

BKV Hátra

18.30 – 19.15

FC Sördögök

Retekegér

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Hamza Rostock

Marek FC

19.15 – 20.00

Atom Anti

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Májmedence 2.

Statikus Gumirugók

20.00 – 20.45

Squadra Azzura

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

Egyetértés DSK

1899

20.45 – 21.30

Andalúzia FC

Mole-Kula

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Foci.hu

Armada

21.30 -22.15

SzociFoci

Vakablak

 

 

 

 

 

 

2012.02.22

10. forduló

2012.02.22

10. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Egyetértés DSK

Májmedence 2.

17.45 – 18.30

Atom Anti

Squadra Azzura

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Domino Kijev

Marek FC

18.30 – 19.15

Retekegér

SzociFoci

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

Armada

1899

19.15 – 20.00

Vakablak

Totális Támadás

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

BKV Hátra

Foci.hu

20.00 – 20.45

ECFC

Mole-Kula

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

MILF FC

Hamza Rostock

20.45 – 21.30

FC Sördögök

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Lamantinok

Statikus Gumirugók

21.30 -22.15

Móricz Öregfiúk

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

2012.02.29

11. forduló

2012.02.29

11. forduló

 

 

 

 

 

 

17.45 – 18.30

Marek FC

Statikus Gumirugók

17.45 – 18.30

Mole-Kula

Lövés FC

 

 

 

 

 

 

18.30 – 19.15

Lamantinok

Egyetértés DSK

18.30 – 19.15

Móricz Öregfiúk

Atom Anti

 

 

 

 

 

 

19.15 – 20.00

1899

BKV Hátra

19.15 – 20.00

ECFC

Andalúzia FC

 

 

 

 

 

 

20.00 – 20.45

Domino Kijev

Hamza Rostock

20.00 – 20.45

Totális Támadás

Retekegér

 

 

 

 

 

 

20.45 – 21.30

Foci.hu

MILF FC

20.45 – 21.30

SzociFoci

FC Sördögök

 

 

 

 

 

 

21.30 -22.15

Májmedence 2.

Armada

21.30 -22.15

Squadra Azzura

Vakablak