December 8-án indul az ELTE-BEAC csütörtöki futsal bajnoksága

Résztvevő csapatok: eXtra,Geodesy,FC Ortó Pókmalac, ElteCon, Foci Után Sör, Kps,Mufflonok,
Raubkopie FC, Gépállat, Grund FC, Szépfiúk.

Csütörtök
2011.12.08 1. forduló
17.45 – 18.30 eXtra Geodesy
18.30 – 19.15 FC Ortó Pókmalac
19.15 – 20.00 ElteCon Foci Után Sör
20.00 – 20.45 Kps Mufflonok
20.45 – 21.30 Raubkopie FC Gépállat
21.30 -22.15 Grund FC Szépfiúk
2011.12.15 2.forduló
17.45 – 18.30 Pókmalac Kps
18.30 – 19.15 Grund FC ElteCon
19.15 – 20.00 Gépállat eXtra
20.00 – 20.45 Foci Után Sör Raubkopie FC
20.45 – 21.30 Geodesy FC Ortó
21.30 -22.15 Mufflonok Szépfiúk
2012.01.05 3. forduló
17.45 – 18.30 ElteCon Szépfiúk
18.30 – 19.15 Gépállat FC Ortó
19.15 – 20.00 Mufflonok Pókmalac
20.00 – 20.45 eXtra Foci Után Sör
20.45 – 21.30 Raubkopie FC Grund FC
21.30 -22.15 Kps Geodesy
2012.01.12 4. forduló
17.45 – 18.30 Grund FC eXtra
18.30 – 19.15 Foci Után Sör FC Ortó
19.15 – 20.00 Kps Gépállat
20.00 – 20.45 ElteCon Mufflonok
20.45 – 21.30 Geodesy Pókmalac
21.30 -22.15 Szépfiúk Raubkopie FC
2012.01.19 5. forduló
17.45 – 18.30 Gépállat Pókmalac
18.30 – 19.15 Kps Foci Után Sör
19.15 – 20.00 Geodesy Mufflonok
20.00 – 20.45 Raubkopie FC ElteCon
20.45 – 21.30 FC Ortó Grund FC
21.30 -22.15 eXtra Szépfiúk
2012.01.26 6. forduló
17.45 – 18.30 FC Ortó Szépfiúk
18.30 – 19.15 Grund FC Kps
19.15 – 20.00 Foci Után Sör Pókmalac
20.00 – 20.45 Raubkopie FC Mufflonok
20.45 – 21.30 eXtra ElteCon
21.30 -22.15 Gépállat Geodesy
2012.02.02 7. forduló
17.45 – 18.30 Foci Után Sör Geodesy
18.30 – 19.15 Kps Szépfiúk
19.15 – 20.00 FC Ortó ElteCon
20.00 – 20.45 Gépállat Mufflonok
20.45 – 21.30 eXtra Raubkopie FC
21.30 -22.15 Grund FC Pókmalac
2012.02.09 8. forduló
17.45 – 18.30 Pókmalac Szépfiúk
18.30 – 19.15 Grund FC Geodesy
19.15 – 20.00 ElteCon Kps
20.00 – 20.45 Raubkopie FC FC Ortó
20.45 – 21.30 eXtra Mufflonok
21.30 -22.15 Foci Után Sör Gépállat
2012.02.16 9. forduló
17.45 – 18.30 ElteCon Pókmalac
18.30 – 19.15 FC Ortó eXtra
19.15 – 20.00 Mufflonok Foci Után Sör
20.00 – 20.45 Geodesy Szépfiúk
20.45 – 21.30 Gépállat Grund FC
21.30 -22.15 Kps Raubkopie FC
2012.02.23 10. forduló
17.45 – 18.30 ElteCon Geodesy
18.30 – 19.15 Grund FC Foci Után Sör
19.15 – 20.00 Raubkopie FC Pókmalac
20.00 – 20.45 eXtra Kps
20.45 – 21.30 FC Ortó Mufflonok
21.30 -22.15 Gépállat Szépfiúk
2012.03.01 11. forduló
17.45 – 18.30 Foci Után Sör Szépfiúk
18.30 – 19.15 Kps FC Ortó
19.15 – 20.00 Pókmalac eXtra
20.00 – 20.45 Grund FC Mufflonok
20.45 – 21.30 Gépállat ElteCon
21.30 -22.15 Geodesy Raubkopie FC