„Szabad a sport!” – közeleg a Tavaszi Sport7

Kezdd velünk sportosan a szorgalmi időszakod! Idén is a BEAC sportágválasztójával, a Tavaszi Sport7-tel indítjuk a szemesztert.

A február 7–11. közötti nyílt hetünk a legjobb lehetőség arra, hogy megismerkedj a BEAC nyújtotta sportolási lehetőségekkel. Gyere és ismerd meg fiatal edzőinket és mozogj együtt gólyatársaiddal, barátaiddal, munkatársaiddal! A részvétel ingyenes, de a beac.hu-ra történő regisztrációhoz kötött: https://www.beac.hu/login.

Találd meg a hozzád passzoló mozgásformát! Rendezvényünkön Budapest-szerte több mint 40 sportágat próbálhatnak ki az érdeklődők. Az edzéseket az ELTE sportszervezői, ösztöndíjasai, valamint a BEAC-szakosztályok edzői és oktatói tartják. A nyílt hét folyamán minden edzés, sportág bárki számára INGYENESEN kipróbálható. Akár több sportág megismerésére is lehetőség nyílik mindenki számára. A rendezvény elsősorban az ELTE hallgatóinak és dolgozóinak szól, de szeretettel várunk minden érdeklődőt! Szabad a sport, tiéd a pálya.

HÉTFŐ

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
AerialVegyes15.30–18.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Alakformáló aerobikVegyes19.00–20.00Szent Margit Gimnázium (1114 Bp., Villányi út 5–7.)Nem szükséges
Atlétika, futó atléták Haladó szint17.30-tólBogdánfy úti sporttelep, atlétikapálya Nem szükséges
BalanceVegyes19.30–20.201117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)Nem szükséges
Funkcionális köredzés (TRX, Kettlebell)Vegyes18.30–19.30ELTE Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde utca 4–6.), férfi tornaterembeac.eronlet.fitnesz@gmail.com címen
FutásKezdő16.30–17.30BEAC fszt. 11-es (triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10.Nem szükséges
FutásKözéphaladó18.00–19.00BEAC fszt. 11-es (triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10.Nem szükséges
GerincjógaKezdő16.30–18.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)Érkezési sorrend
GerincjógaHaladó18.00–19.301117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)Érkezési sorrend
Goju-Ryu karateVegyes17.15–18.45ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10.)Nem szükséges
Hip-hopKezdő18.00–19.301117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT3)eltehiphop@gmail.com
KarikaVegyes15.00–18.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, kiskondi)Nem szükséges
Kick-boxVegyes19.00–21.00ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.)Nem szükséges
PolefitnessVegyes19.30–21.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)elte.pole@gmail.com
ÚszásKezdő18.00–19.00Tüske Uszoda (1117 Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7.)polythlonklub@gmail.com
ÚszásKözéphaladó19.00–20.30Tüske Uszoda (1117 Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7.)polythlonklub@gmail.com
VízilabdaHaladó19.00– tólHajós Alfréd Sportuszoda (Margitsziget) waterpolo@beac.elte.hu
Zsírégető aerobikVegyes18.00–19.00Trefort Ágoston Gimnázium (1088 Bp., Trefort u. 8.)Nem szükséges

KEDD

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
AerialVegyes15.30–19.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, kiskondi)Nem szükséges
Alakformáló aerobik17.00–18.00ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.)Nem szükséges
BalanceVegyes19.00–20.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)Nem szükséges
BokszKezdő17.00-tólGrád Boxing Family (1097 Budapest, Koppány u. 2.)Nem szükséges
CheerleadingKezdő18.30–20.00Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25.)ITT
Cheer danceKezdő18.30–20.00Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25.)ITT
FutásHaladó18.00–19.30Helyszín: BEAC fszt. 11-es (triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10.Nem szükséges
Kung FuKezdő17.30–19.001039 Budapest, Medgyessy Ferenc u. 2–4. (Medgyessy iskola, kis tornaterem, aula )Nem szükséges
Futsal (női)NB2, MEFOB20.00–21.30Tüskecsarnok, ‘B’ terembeacfutsal@gmail.com
KarikaVegyes15.00–20.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Kosárlabda19.00-tólSzent Margit Gimnázium (1114 Bp., Villányi út 5–7.)borsosbalazs2002@gmail.com
ModerntáncKezdő18.00–19.00Mérnök utcai sporttelep, parkettás terem (1117 Budapest, Mérnök utca 35.)Nem szükséges
Muay-thaiKezdő, haladó17.00–18.00Nebo Dojo (1071 Bp., Damjanich u. 25/B)Nem szükséges
Pilates/preventív gerinctréning18.3019.30NKE Aerobik terem (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25.)Nem szükséges
Polefitness15.00–20.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)elte.pole@gmail.com
SakkKezdő, haladó18.00–20.00ELTE Déli tömb, 826-827-es terem (1117 Bp., Pázmány Péter sétány 1/C)Nem szükséges
SpinningVegyes18.00–19.00 |19.00–20.00BEAC spinning terem (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B)Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
TájfutásKezdő9.00–11.00Találkozó: 47.52569164546659, 18.93499026791783 (Budakeszi Vadaspark, parkoló)knuth@abel.net
ÚszásKözéphaladó19.30–20.30Tüske Uszoda (Budapest 1117, Magyar tudósok zsákutcája 7.)polythlonklub@gmail.com
ÚszásHaladó06.00–07.30Hajós Uszoda, Margitszigetpolythlonklub@gmail.com
Zsírégető aerobik18.00–19.00Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.)Nem szükséges

SZERDA

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
AerialVegyes17.30–20.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Atlétika, futó atléták Haladó szint17.30-tólBogdánfy úti sporttelep, atlétikapálya Nem szükséges
Argentin tangóKezdő18.00–18.45 | 18.45–19.301117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)elteargentintango@gmail.com
AsztaliteniszVegyes18.00–21.00Mérnök utcai sporttelep, parkettás kisterem (Budapest, 1117, Mérnök utca 35.)bakonyiberci@gmail.com
BalanceVegyes16.20–17.201117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)Nem szükséges
Fascia jógaKezdő és haladó17.30–19.00Ludovika vívóterem (1083 Budapest, Üllői út 82.)horvathviktoria9@gmail.com
Futsal (férfi) NB2, MEFOB18.30–20.00Tüskecsarnok, ‘B’ terembeacfutsal@gmail.com
FutásKezdő16.30–17.30BEAC fszt. 11-es (triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10.Nem szükséges
FutásKözéphaladó18.00–19.00BEAC fszt. 11-es (triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10.Nem szükséges
Goju-Ryu karateKezdő, haladó17.15–18.45ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10.)Nem szükséges
KarikaVegyes15.00–17.301117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Kick-boxKezdő, haladó19.00–21.00ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.)Nem szükséges
PilatesVegyes18.00–19.00Trefort Ágoston Gimnázium (1088 Bp., Trefort u. 8.)Nem szükséges
PilatesVegyes19.30–20.30Szent Margit Gimnázium (1114 Bp. Villányi út 5–7.)Nem szükséges
PolefitnessVegyes15.00–17.301117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)elte.pole@gmail.com
RöplabdaKezdő18.00–19.30Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.), lány tornaterem elteroplabda@gmail.com
RöplabdaKözéphaladó19.30–21.00Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.), lány tornaterem elteroplabda@gmail.com
ÚszásKözéphaladó19.00–20.00Tüske uszoda (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117)polythlonklub@gmail.com

CSÜTÖRTÖK

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
AerialVegyes18.00–21.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Alakformáló aerobikVegyes18.30–19.30NKE Aerobik terem (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25.)Nem szükséges
BalanceVegyes16.00–17.00 | 17.00–18.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)Nem szükséges
BokszVegyes17.00-tólGrád Boxing Family (1097 Budapest, Koppány u. 2.)Nem szükséges
CheerleadingKezdő18.30–20.00Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25.)ITT
Cheer danceKezdő18.30–20.00Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25.)ITT
Funkcionális köredzés (TRX, Kettlebell)Kezdő18.30–19.30ELTE Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6.), férfi tornaterembeac.eronlet.fitnesz@gmail.com
FutásHaladó18.00–20.00Helyszín: BEAC fszt. 11-es (triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10.Nem szükséges
Futsal (férfi)NB2, MEFOB17.00–18.30Tüskecsarnok, ‘B’ terembeacfutsal@gmail.com
Futsal (női)NB2, MEFOB20.00–21.30Tüskecsarnok, ‘B’ terembeacfutsal@gmail.com
GerinctornaVegyes19.00–20.00Tüskecsarnok, Harmony teremNem szükséges
HastáncKezdő19.30–21.00Tánctemplom | 1074 Budapest, Huszár u. 4. (Vénusz terem)Nem szükséges
Hip-hopKözéphaladó16.30–18.00ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.)eltehiphop@gmail.com
Intervall tréning18.00–19.00Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.)Nem szükséges
Jiu jitsuKezdő, haladó16.30–18.00ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.)Nem szükséges
KarikaVegyes14.30–18.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
ModerntáncKezdő18.00–19.00Mérnök utcai sporttelep, parkettás terem (Budapest 1117, Mérnök utca 35.)Nem szükséges
Muay-thaiKezdő, haladó17.00–18.00Nebo Dojo (1071 Bp., Damjanich u. 25/B)Nem szükséges
PolefitnessVegyes14.30–18.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)elte.pole@gmail.com
Polefitness (nyújtás és fejlesztés)Vegyes18.00–19.301117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, TT4)elte.pole@gmail.com
Röplabda (férfi)Haladó18.00–19.30ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10.), férfi tornateremelteroplabda@gmail.com
SakkKezdő, haladó17.00–19.00BEAC, tornacsarnok előtti folyosó (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B)Nem szükséges
SpinningVegyes18.00–19.00 |19.00–20.11BEAC spinning terem (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B)Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
ÚszásKözéphaladó19.30–20.30 (találkozás óra előtt 15 perccel az aulában)Tüske uszoda (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7., 1117)polythlonklub@gmail.com
ÚszásHaladó06.00–07.30 (találkozás 15 perccel korábban az uszoda aulájában)Hajós Uszoda, Margitszigetpolythlonklub@gmail.com
VízilabdaHaladó19.00-tólHajós Alfréd Sportuszoda (Margitsziget)waterpolo@beac.elte.hu
Vívás (párbajtőr)Kezdő és haladó12.00–15.00OSC Vívóterem (1052 Bp., Semmelweis u. 2.)Nem szükséges

PÉNTEK

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
AerialVegyes15.30–17.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Atlétika, futó atlétákHaladó szint17.30-tólBogdánfy úti sporttelep, atlétikapályaNem szükséges
BalanceVegyes17.00–18.00 | 18.00–19.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4)Nem szükséges
KarikaVegyes15.30–20.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)Nem szükséges
Polefitness17.00–20.001117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B (BEAC, tükrös terem)elte.pole@gmail.com
RöplabdaKezdő17.00–18.30ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10.), lány tornateremelteroplabda@gmail.com
RöplabdaKözéphaladó18.30–21.00ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10.), lány tornateremelteroplabda@gmail.com
TalajakrobatikaVegyes19.30–21.30PPKE, Földszinti tornaterem (1088 Bp., Szentkirályi u. 26.)ITT

SZOMBAT

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
TermészetjárásKezdő, haladó9.00–17.00Találkozó: Szentlélek tér, 218-as busz megállója Nem szükséges

Bővebb információ:

Facebook: Tavaszi Sport7

Kapcsolat: BEAC Iroda (06-1-209-0617; szervezes@beac.elte.hu)

Forrás: BEAC