Jövő héten indul az ELTE-BEAC téli bajnokság

Az idei évben első alkalommal kerül megrendezésre az ELTE-BEAC szervezésében az egyetemi futsal bajnokság téli kiadása.

Sorsolás:

Kedd
1. forduló
17.45 – 18.30 Paksi Halászlé Májmedence
18.30 – 19.15 Huupsz!! Nynfus Corporation
19.15 – 20.00 Földturkászok Palota
20.00 – 20.45 Kommédia Distinction
20.45 – 21.30 Aljas Család CSTB
21.30 -22.15 El Ninho Torpedo
2.forduló
17.45 – 18.30 Nynfus Corporation Kommédia
18.30 – 19.15 CSTB El Ninho
19.15 – 20.00 Paksi Halászlé Földturkászok
20.00 – 20.45 Palota Aljas Család
20.45 – 21.30 Torpedo Huupsz!!
21.30 -22.15 Distinction Májmedence
3. forduló
17.45 – 18.30 CSTB Huupsz!!
18.30 – 19.15 Földturkászok Májmedence
19.15 – 20.00 Distinction Nynfus Corporation
20.00 – 20.45 El Ninho Palota
20.45 – 21.30 Aljas Család Paksi Halászlé
21.30 -22.15 Kommédia Torpedo
4. forduló
17.45 – 18.30 Paksi Halászlé El Ninho
18.30 – 19.15 Palota Huupsz!!
19.15 – 20.00 Kommédia CSTB
20.00 – 20.45 Földturkászok Distinction
20.45 – 21.30 Májmedence Aljas Család
21.30 -22.15 Torpedo Nynfus Corporation
5. forduló
17.45 – 18.30 El Ninho Májmedence
18.30 – 19.15 Kommédia Palota
19.15 – 20.00 Torpedo Distinction
20.00 – 20.45 Aljas Család Földturkászok
20.45 – 21.30 Huupsz!! Paksi Halászlé
21.30 -22.15 CSTB Nynfus Corporation
6. forduló
17.45 – 18.30 Huupsz!! Májmedence
18.30 – 19.15 Paksi Halászlé Kommédia
19.15 – 20.00 Palota Nynfus Corporation
20.00 – 20.45 Aljas Család Distinction
20.45 – 21.30 El Ninho Földturkászok
21.30 -22.15 CSTB Torpedo
7. forduló
17.45 – 18.30 Huupsz!! Földturkászok
18.30 – 19.15 Kommédia Májmedence
19.15 – 20.00 Palota Torpedo
20.00 – 20.45 CSTB Distinction
20.45 – 21.30 El Ninho Aljas Család
21.30 -22.15 Paksi Halászlé Nynfus Corporation
8. forduló
17.45 – 18.30 Nynfus Corporation Májmedence
18.30 – 19.15 Palota CSTB
19.15 – 20.00 Földturkászok Kommédia
20.00 – 20.45 Aljas Család Huupsz!!
20.45 – 21.30 El Ninho Distinction
21.30 -22.15 Paksi Halászlé Torpedo
9. forduló
17.45 – 18.30 Nynfus Corporation Földturkászok
18.30 – 19.15 CSTB Paksi Halászlé
19.15 – 20.00 Distinction Palota
20.00 – 20.45 Torpedo Májmedence
20.45 – 21.30 Huupsz!! El Ninho
21.30 -22.15 Kommédia Aljas Család
10. forduló
17.45 – 18.30 El Ninho Kommédia
18.30 – 19.15 Aljas Család Nynfus Corporation
19.15 – 20.00 Paksi Halászlé Palota
20.00 – 20.45 Földturkászok Torpedo
20.45 – 21.30 Huupsz!! Distinction
21.30 -22.15 CSTB Májmedence
11. forduló
17.45 – 18.30 CSTB Földturkászok
18.30 – 19.15 Palota Májmedence
19.15 – 20.00 Nynfus Corporation El Ninho
20.00 – 20.45 Paksi Halászlé Distinction
20.45 – 21.30 Kommédia Huupsz!!
21.30 -22.15 Torpedo Aljas Család