2013.03.11 | 1.forduló: | Eredmények: | |
17:30-18:10 | Grund FC | Ostenditur Victoria | 2-4 |
18:15-18:55 | ParaStoke | Distinction | 4-1 |
19:00-19:40 | Rapid Tipli | L.É.C. | 5-3 |
19:45-20:25 | Longi FC | Rakéta Csapat | 10-3 |
20:30-21:10 | FC Zalagyöngye | eXtra | 1-5 |
21:15-22:00 | Brazzers FC | KCSSK | 3-0 |
2013.03.18 | 2.forduló | ||
17:30-18:10 | eXtra | KCSSK | 4-4 |
18:15-18:55 | Rapid Tipli | Grund FC | 2-4 |
19:00-19:40 | Longi FC | Distinction | 7-1 |
19:45-20:25 | ParaStoke | Ostenditur Victoria | 1-4 |
20:30-21:10 | Brazzers FC | L.É.C. | 5-1 |
21:15-22:00 | FC Zalagyöngye | Rakéta Csapat | 6-2 |
2013.03.25 | 3.forduló: | ||
17:30-18:10 | KCSSK | Rakéta Csapat | 1-3 |
18:15-18:55 | FC Zalagyöngye | Distinction | 2-4 |
19:00-19:40 | Longi FC | ParaStoke | 4-1 |
19:45-20:25 | eXtra | L.É.C. | 2-3 |
20:30-21:10 | Brazzers FC | Grund FC | 2-2 |
21:15-22:00 | Rapid Tipli | Ostenditur Victoria | 1-10 |
2013.04.08 | 4.forduló | ||
17:30-18:10 | eXtra | Grund FC | 2-3 |
18:15-18:55 | FC Zalagyöngye | ParaStoke | 5-1 |
19:00-19:40 | Longi FC | Ostenditur Victoria | 3-8 |
19:45-20:25 | KCSSK | Distinction | 1-1 |
20:30-21:10 | Rakéta Csapat | L.É.C. | 8-5 |
21:15-22:00 | Brazzers FC | Rapid Tipli | 8-1 |
2013.04.15 | 5.forduló | ||
17:30-18:10 | Rakéta Csapat | Grund FC | 0-2 |
18:15-18:55 | eXtra | Rapid Tipli | 3-2 |
19:00-19:40 | KCSSK | ParaStoke | 5-2 |
19:45-20:25 | FC Zalagyöngye | Longi FC | 3-3 |
20:30-21:10 | L.É.C. | Distinction | 4-5 |
21:15-22:00 | Brazzers FC | Ostenditur Victoria | 2-5 |
2013.04.22 | 6.forduló | ||
17:30-18:10 | eXtra | Brazzers FC | 1-3 |
18:15-18:55 | Rakéta Csapat | Rapid Tipli | 6-3 |
19:00-19:40 | KCSSK | Longi FC | 4-11 |
19:45-20:25 | L.É.C. | ParaStoke | 4-2 |
20:30-21:10 | Distinction | Grund FC | 2-5 |
21:15-22:00 | FC Zalagyöngye | Ostenditur Victoria | 1-5 |
2013.04.29 | 7.forduló: | Eredmények: | |
17:30-18:10 | KCSSK | FC Zalagyöngye | 3-3 |
18:15-18:55 | Distinction | Rapid Tipli | 2-4 |
19:00-19:40 | Grund FC | ParaStoke | 4-4 |
19:45-20:25 | Rakéta Csapat | Brazzers FC | 2-3 |
20:30-21:10 | L.É.C. | Longi FC | 8-5 |
21:15-22:00 | eXtra | Ostenditur Victoria | 2-3 |
2013.05.06 | 8.forduló: | ||
17:30-18:10 | Rakéta Csapat | eXtra | 3-4 |
18:15-18:55 | ParaStoke | Rapid Tipli | 2-1 |
19:00-19:40 | Grund FC | Longi FC | 1-6 |
19:45-20:25 | Distinction | Brazzers FC | 1-3 |
20:30-21:10 | L.É.C. | FC Zalagyöngye | 2-2 |
21:15-22:00 | KCSSK | Ostenditur Victoria | 3-5 |
2013.05.13 | 9.forduló: | ||
17:30-18:10 | Rakéta Csapat | Ostenditur Victoria | 1-6 |
18:15-18:55 | Distinction | eXtra | 0-5 |
19:00-19:40 | Grund FC | FC Zalagyöngye | 1-5 |
19:45-20:25 | ParaStoke | Brazzers FC | 4-3 |
20:30-21:10 | Rapid Tipli | Longi FC | 1-10 |
21:15-22:00 | L.É.C. | KCSSK | 3-3 |
2013.05.20 | 10.forduló: | ||
17:30-18:10 | Distinction | Rakéta Csapat | 5-1 |
18:15-18:55 | Grund FC | KCSSK | 5-1 |
19:00-19:40 | ParaStoke | eXtra | 1-3 |
19:45-20:25 | Rapid Tipli | FC Zalagyöngye | 2-5 |
20:30-21:10 | Longi FC | Brazzers FC | 5-3 |
21:15-22:00 | L.É.C. | Ostenditur Victoria | 3-9 |
2013.05.27 | 11.forduló: | ||
17:30-18:10 | Distinction | Ostenditur Victoria | 5-3 |
18:15-18:55 | ParaStoke | Rakéta Csapat | 7-6 |
19:00-19:40 | Rapid Tipli | KCSSK | 0-6 |
19:45-20:25 | Grund FC | L.É.C. | 2-3 |
20:30-21:10 | Brazzers FC | FC Zalagyöngye | 4-0 |
21:15-22:00 | Longi FC | eXtra | 7-5 |